Różnice płynące ze szkolenia Kobido , a Masterclass…

Witajcie w kolejnym naszym wpisie dotyczącym masaży 🙂

Dzisiaj zajmiemy się tematyką masaży ,a dokładniej szkoleń z zakresu terapii o działaniu liftingującym nasze twarze. Postanowiliśmy, że obszerny opis różniący dwa tytułowe zabiegi przybliżą Wam te dwa szkolenia.

No to zaczynajmy!

Na samym początku opisu zajmijmy się zachwycającym masażem prosto z Japonii, czyli masażem KOBIDO. Jak pewnie wiele osób z Was wie, to masaż wielopokoleniowy. Zachwycał niegdyś tylko tych najwyżej urodzonych, obecnie na całe szczęście może z tego masażu skorzystać dosłownie każdy.

Decydując się na szkolenie z zakresu tego masażu nauczymy się podstawowych technik, których większość z Was nauczy się w miarę szybko.

Co wartego podkreślenia to, to że szkolenie przewiduje 2 dni intensywnej nauki. W szczególności uczymy się prawidłowej, ergonomicznej pracy naszego ciała , przede wszystkim dłoni oraz palców. To masaż również o dużej intensywności zabiegowej. Im lepiej opanujemy sztukę umiejętnego posługiwania się dłońmi , tym nasi klienci będą nam za to szczególnie wdzięczni, ponieważ zapewnimy im kompleksowe podejście, a więc też i lepsze efekty po zabiegowe.

Przychodząc na taki kurs ,bądź pracując już z tym masażem w gabinecie z całą pewnością przyda nam się wiedza z zakresu anatomii twarzy. Jest to dość szczególnie ważna wiedza.

Mówi nam na czym konkretnie pracujemy oraz jaki możemy uzyskać efekt po dobrej manualnej pracy.

A co jeśli moje klientki są bardziej wymagające?

I na to pytanie moi drodzy , mamy świetną odpowiedź. Otóż dla zapewnienia jeszcze bardziej kompleksowego podejścia w gabinecie dla naszych klientów przygotowaliśmy rozszerzoną wersję masażu Kobido. Do nauczenia mamy dodatkowe techniki, które są również pod względem technicznym o wiele trudniejsze do nauczenia, ale przez swą trudność i dodatkowe wzorce bodźcowań twarzy , jesteśmy w stanie zapewnić bardziej zauważalne efekty. Oprócz technik z zakresu Kobido mamy do dyspozycji etapy, w których również nauczymy, na co zwracać szczególną uwagę przy wykonywaniu liftingu. Nauczymy się dodatkowo technik z zakresu facemodelingu twarzy, które są świetną metodą samą w sobie o działaniu liftingującym. Jeżeli dla kogoś , byłoby to wciąż niewystarczająca ilość materiału do nauki , stworzyliśmy również część face-tapingową. Same szkolenie trwa 2-3 dni. Natomiast każdy kursant , który pozytywnie ukończy takie szkolenie , otworzy sobie drogę do jednej z najbardziej efektywnych form pracy z twarzą.

Cieszymy się , że nasi kursanci są ambitni oraz z zapałem chętnie uczą się nowych technik, tak by swoim klientom oferować najwyższą jakość

w gabinecie

Miłego dnia !!

Kilka słów o Magda

Założycielka i Prezes WIRTUALNYCH TERAPEUTÓW Właścicielka trójmiejskiej sieci hotelowych spa BALTIQA DAY SPA. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 − jeden =